Artystyczne dusze i ich szkolne sukcesy…

21 listopada w Szkole Podstawowej  im. Aleksandra Fredry w Surochowie  odbył się Wojewódzki Konkurs Patriotyczny „Dla Ciebie Polsko”. Nasze Ósmoklasistki  spisały się na medal i zajęły czołowe miejsca: Julia Król - I miejsce, Jagoda Pasterz uplasowała się na II miejscu. Obie uczennice deklamowały wiersze naszej przemyskiej poetki – Teresy Paryny.

Dzień później  w  Szkole Podstawowej Sióstr Niepokalanek im. bł. Marceliny Darowskiej w Jarosławiu miał miejsce XIV Wojewódzki Konkurs „A to Polska właśnie…”.  Swoje talenty uczniowie prezentowali w dwóch kategoriach: piosenki patriotycznej i recytacji. I tu także mamy laureata. Jagoda Pastrzeż otrzymała wyróżnienie w kategorii recytacja.  Zuzanna Gawlik, nasza Siódmoklasistka, wyśpiewała  II miejsce.

Warto nadmienić, że obie imprezy przebiegły pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz Burmistrza Miasta Jarosławia.

Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Opublikował(a): Site Sheriff Data publikacji: 03-12-2023 16:33 Modyfikował(a): Site Sheriff Data modyfikacji: 03-12-2023 16:36